اگر شاکی بعد از شکایت کیفری، چک را به دیگری انتقال دهد، تعقیب کیفری ادامه می‌یابد؟

اگر شاکی بعد از شکایت کیفری، چک را به دیگری انتقال دهد، تعقیب کیفری ادامه می‌یابد؟

خیر. بنابرِ تبصره ماده 11 قانون صدور چک، هرگاه بعد از شکایت کیفری، شاکی چک را به دیگری انتقال دهد با حقوق خود را نسبت به چک به هر نحو دیگری واگذار نماید تعقیب کیفری موقوف خواهد شد.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *