آیا پیش از شروع اجرای حکم قطعی، امکان درخواست تامین برای زوجه وجود دارد؟

آیا پیش از شروع اجرای حکم قطعی، امکان درخواست تامین برای زوجه وجود دارد؟

همسرم محکوم به پرداخت دویست سکه طلا بابت مهریه شده است. پیش از شروع اجرای حکم چگونه می‌توانم مطمئن شوم که به حق خود خواهم رسید؟

بنابرِ ماده 11 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391، در دعاوي مالي موضوع اين قانون، محکومٌ له پس از صدور حکم قطعي و تا پيش از شروع اجراي آن نيز مي تواند از دادگاهي که حکم نخستين را صادر کرده است، تأمين محکوم ٌبه را درخواست کند.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *