آیا می توان از تخفیفات بیمه خودرو پس از فروش آن استفاده کرد؟

آیا می توان از تخفیفات بیمه خودرو پس از فروش آن استفاده کرد؟

ماشین خود را فروخته ام و پنج سال تخفیف بیمه دارم. آیا می توانم از این تخفیف برای ماشین جدید استفاده کنم؟

بله. بنابر  تبصره ماده 6 قانون جدید بیمه اجباری، کلیه تخفیفاتی که به واسطه نداشتن حوادث منجر به خسارت، در قرارداد بیمه موضوع این قانون اعمال شده باشد، متعلق به انتقال دهنده است. انتقال دهنده می تواند تخفیفات مذکور را به وسیله نقلیه دیگر از همان نوع، که متعلق به او، همسر، والدین یا اولاد بلاواسطه وی باشد، منتقل کند.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *