آیا می‌توان چک را در تاریخ زودتر از سررسید مطالبه کرد؟

آیا می‌توان چک را در تاریخ زودتر از سررسید مطالبه کرد؟

بنابرِ ماده ۳ مکرر (الحاقی ۱۳۸۲٫۶٫۲) قانون صدور چک، «چک فقط در تاریح مندرج در آن و با پس از تاریخ مذکور قابل وصول از بانک خواهد بود».

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *