آیا زوجه دانم می‌تواند به طور همزمان حقوق وظیفه یا مستمری خود و همسر متوفای خود را دریافت کند؟

آیا زوجه دانم می‌تواند به طور همزمان حقوق وظیفه یا مستمری خود و همسر متوفای خود را دریافت کند؟

بنابرِ بند 2 ماده 48 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391، دريافت حقوق بازنشستگي يا از کارافتادگي، مستمري از کارافتادگي يا بازنشستگي حسب مورد توسط زوجه متوفي مانع از دريافت حقوق وظيفه يا مستمري متوفي نيست.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *