آیا در صورت تخلف زوج از شرایط ضمن عقد ازدواج، زوجه می‌تواند برای طلاق اقدام کند؟

آیا در صورت تخلف زوج از شرایط ضمن عقد ازدواج، زوجه می‌تواند برای طلاق اقدام کند؟

بله. بنابرِ ماده 26 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391، زوجه می تواند درخواست طلاق کند و دادگاه به صدور حکم الزام زوج به طلاق يا احراز شرايط اعمال وکالت در طلاق مبادرت مي‌کند.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *