آیا درفرض پرداخت مخارج خانواده توسط زوجه، وی می‌تواند آنها را مطالبه کند؟

آیا درفرض پرداخت مخارج خانواده توسط زوجه، وی می‌تواند آنها را مطالبه کند؟

بنابرِ ماده 30 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391، در مواردي که زوجه در دادگاه ثابت کند به امر زوج يا اذن وي از مال خود براي مخارج متعارف زندگي مشترک که برعهده زوج است هزينه کرده و زوج نتواند قصد تبرع زوجه را اثبات کند، مي تواند معادل آن را از وي دريافت نمايد.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *