آیا دختران بالای 18 سال می توانند بدون اجازه پدر از کشور خارج شوند؟

دختران بالای 18 سال

آیا دختران بالای 18 سال می توانند بدون اجازه پدر از کشور خارج شوند؟

بر اساس مدلول ماده 18 قانون گذرنامه، دختران بالای 18 سال برای خروج از کشور نیازی به اجازه پدر ندارند.

حقوقیدسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *