آیا دادگاه خانواده مجاز است اختلاف زوجین را به مراکز مشاوره خانواده ارجاع دهد؟

آیا دادگاه خانواده مجاز است اختلاف زوجین را به مراکز مشاوره خانواده ارجاع دهد؟

بنابرِ ماده 18 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391، در حوزه هاي قضائي که مراکز مشاوره خانواده ايجاد شده است، دادگاه خانواده مي تواند در صورت لزوم با مشخص کردن موضوع اختلاف و تعيين مهلت، نظر اين مراکز را در مورد امور و دعاوي خانوادگي خواستار شود.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *