آیا ثبت طلاق در دفاتر طلاق بدون حکم دادگاه امکان‌پذیر است؟

آیا ثبت طلاق در دفاتر طلاق بدون حکم دادگاه امکان‌پذیر است؟

بنابرِ ماده 24 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391، ثبت طلاق و ساير موارد انحلال نکاح و نيز اعلام بطلان نکاح يا طلاق در دفاتر رسمي ازدواج و طلاق حسب مورد پس از صدور گواهي عدم امکان سازش يا حکم مربوط از سوي دادگاه مجاز است.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *