آیا به رغم تحویل چک به صادرکننده آن، می توان همچنان شکایت کیفری را دنبال کرد؟

آیا به رغم تحویل چک به صادرکننده آن، می توان همچنان شکایت کیفری را دنبال کرد؟

خیر. بنابرِ ماده 17 قانون صدور چک، وجود چک در دست صادرکننده دلیل پرداخت وجه آن و انصراف شاکی از شکایت است مگر خلاف این امر ثابت گردد.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *