آیا بلامحل بودن چک‌هایی که در ایران عهده بانک‌های خارج از کشور صادر می‌گردند، مجازات کیفری دارد؟

آیا بلامحل بودن چک‌هایی که در ایران عهده بانک‌های خارج از کشور صادر می‌گردند، مجازات کیفری دارد؟

بنابرِ ماده 8 قانون صدور چک، (اصلاحی ۱۳۷۲٫۸٫۱۱) چک‌هایی که در ایران عهده بانک‌های خارج از کشور صادر شده باشند، از لحاظ کیفری مشمول مقررات این قانون خواهند بود.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *