آیا بلافاصله پس از صدور حکم دادگاه تجدیدنظر می‌توان طلاق را جاری ساخت؟

آیا بلافاصله پس از صدور حکم دادگاه تجدیدنظر می‌توان طلاق را جاری ساخت؟

بنابرِ ماده 32 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391، در مورد حکم طلاق، اجراي صيغه و ثبت آن حسب مورد منوط به انقضاي مهلت فرجام خواهي يا ابلاغ رأي فرجامي است. مهلت فرجام‌خواهی بیست روز پس از ابلاغ رای دادگاه تجدیدنظر است.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *