آیا بانک ملزم است به شرطی که روی چک نوشته شده، توجه نماید؟

آیا بانک ملزم است به شرطی که روی چک نوشته شده، توجه نماید؟

بر اساس ماده 3 قانون صدور چک، «… هرگاه در متن چک شرطی برای پرداخت ذکر شده باشد، بانک به آن شرط ترتیب اثر نخواهد داد».

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *