آیا احکام مربوط به محکومیت‌های مالی شامل اشخاص حقوقی نیز می‌گردد؟

آیا احکام مربوط به محکومیت‌های مالی شامل اشخاص حقوقی نیز می‌گردد؟

بنابرِ ماده 26 قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی مصوب 1394، احکام مندرج در این قانون جز احکام راجع به حبس محکوم‌ٌعلیه، اعسار و مستثنیات دین حسب‌ مورد در مواردی که محکوم‌ٌعلیه شخص حقوقی باشد نیز مجری است و نسبت به مدیران و مسؤولان متخلف اشخاص حقوقی مطابق قانون مجازات اسلامی عمل می‌شود.

دسته‌بندی نشده

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *