آیا صدور دستور موقت منوط بر سپردن تامین مناسب توسط خواهان است؟

بر اساس ماده 319 قانون آیین دادرسی مدنی، دادگاه مکلف است برای جبران خسارت احتمالی که از دستور موقت حاصل می‌شود از خواهان تأمین مناسبی اخذ نماید. دراین‌صورت‌ صدور دستور موقت منوط به سپردن تأمین می‌باشد.

حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *