آیا اجرای دستور موقت منوط به ابلاغ آن به خوانده است؟

بر اساس ماده 320 قانون آیین دادرسی مدنی، دستور موقت پس از ابلاغ قابل اجراست و نظر به‌ فوریت کار، دادگاه می‌تواند مقرر دارد که قبل از ابلاغ اجراء شود.

حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *