حق فسخ در صورت جنون همسر

حق فسخ در صورت جنون همسر

آیا با جنون همسر، می‌توان از وی جدا شد؟

بنابرِ ماده ۱۱۲۱ قانون مدنی، جنون هریک از زوجین بشرط استقرار اعم از اینکه مستمر یا ادواری باشد، برای طرف مقابل موجب حق فسخ است .

خانواده و امور حسبی

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *