اگر شاکی بعد از شکایت کیفری، چک را به دیگری انتقال دهد، تعقیب کیفری ادامه می‌یابد؟

خیر. بنابرِ تبصره ماده 11 قانون صدور چک، هرگاه بعد از شکایت کیفری، شاکی چک را به دیگری انتقال دهد با حقوق خود را نسبت به چک به هر نحو دیگری واگذار نماید تعقیب کیفری موقوف خواهد شد.

کیفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *