آیا دختران بالای 18 سال می توانند بدون اجازه پدر از کشور خارج شوند؟

بر اساس مدلول ماده 18 قانون گذرنامه، دختران بالای 18 سال برای خروج از کشور نیازی به اجازه پدر ندارند.

خانواده و امور حسبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *