آیا دادگاه خانواده مجاز است اختلاف زوجین را به مراکز مشاوره خانواده ارجاع دهد؟

بنابرِ ماده 18 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391، در حوزه هاي قضائي که مراکز مشاوره خانواده ايجاد شده است، دادگاه خانواده مي تواند در صورت لزوم با مشخص کردن موضوع اختلاف و تعيين مهلت، نظر اين مراکز را در مورد امور و دعاوي خانوادگي خواستار شود.

خانواده و امور حسبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *