آیا بلافاصله پس از صدور حکم دادگاه تجدیدنظر می‌توان طلاق را جاری ساخت؟

بنابرِ ماده 32 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391، در مورد حکم طلاق، اجراي صيغه و ثبت آن حسب مورد منوط به انقضاي مهلت فرجام خواهي يا ابلاغ رأي فرجامي است. مهلت فرجام‌خواهی بیست روز پس از ابلاغ رای دادگاه تجدیدنظر است.

خانواده و امور حسبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *