آیا برای ثبت طلاق تقدیم گواهی (عدم) بارداری الزامی است؟

بنابرِ ماده 31 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391، ارائه گواهي پزشک ذي صلاح درمورد وجود جنين يا عدم آن براي ثبت طلاق الزامي است، مگر آنکه زوجين بر وجود جنين اتفاق نظر داشته باشند.

خانواده و امور حسبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *