آیا مالک خودرو می تواند در زمان حمل آن با جرثقیل به پارکینگ، تقاضای تحویل آن را نماید؟

بنابر تبصره 2 ماده 13  قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، هر گاه پیش از حمل یا در هنگام حملِ اتومبیل به وسیله جرثقیل، مالک آن حضور یابد و تحویل خودرو را تقاضا کند ، مامورین باید فقط جریمه کنند و حق ندارند از تحویل آن خودداری کنند. در صورت استنکاف از تحویل خودرو، این عمل خلاف قانون بوده و قابل تعقيب است.

امور ملکی و قرارداد ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *