آیا اگر شخصی از حساب خود به حساب شخص دیگری وجه انتقال دهد، قابل مطالبه است؟

در این رابطه، با استناد به ماده 265 قانون مدنی دو رأی مختلف وجود دارد. اما یکی از شعب دادگاه تجدیدنظر، انتقال وجه را اولا؛ اماره عدم تبرع و عدم مدیونیت و ثانیا؛ قابل استرداد دانسته است.

امور مالیاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *