آیا بلامحل بودن چک‌هایی که در ایران عهده بانک‌های خارج از کشور صادر می‌گردند، مجازات کیفری دارد؟

بنابرِ ماده 8 قانون صدور چک، (اصلاحی ۱۳۷۲٫۸٫۱۱) چک‌هایی که در ایران عهده بانک‌های خارج از کشور صادر شده باشند، از لحاظ کیفری مشمول مقررات این قانون خواهند بود.

امور بانکی و بازار سرمایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *