آیا بانک ملزم است به شرطی که روی چک نوشته شده، توجه نماید؟

بر اساس ماده 3 قانون صدور چک، «… هرگاه در متن چک شرطی برای پرداخت ذکر شده باشد، بانک به آن شرط ترتیب اثر نخواهد داد».

امور بانکی و بازار سرمایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *